Konchowanie uszu, świecowanie uszu Czym jest, w czym mi pomoże?

Zapraszam na warsztaty i zabiegi

Konchowanie uszu, świecowanie uszu. Pomaga w dolegliwościach takich jak:

 • uśmierza drażliwość , stresy, emocje
 • eliminuje szum i dzwonienia w uszach
 • poprawia słuch
 • leczy nieżyt nosa, zapalenie zatok i w przeziębieniach
 • bólach głowy, migrenach
 • wycisza, uspakaja, relaksuje

Metafizyka metody

W czasie zabiegu wytwarza się tak zwana „spirala energii”, która ogrzewa, oczyszcza zatoki, aurę oraz czakramy. Dzięki odpowiedniemu kształtowi konchy- lejki oraz sposobowi wykonania zabiegu specjalnego rytuału, wprowadzona do kanału ucha jest energia w kształcie spirali.

Efekt rozgrzewający odgrywa w zabiegu ogromną rolę. Działa na punkty energetyczne ucha, a to przywraca prawidłowy obieg energii. Cały zabieg jest bardzo przyjemny, relaksujący, wyciszający. Oprócz poprawy stanu zdrowia fizycznego, ma ogromny wpływ na system czakramów przez wzmocnienie i oczyszczenie aury ciała. Oprócz każdorazowo pozytywnego działania na ciało fizyczne dokonuje oczyszczeń kolejnych warstw „ aury”.

 • I -zabieg oczyszcza aurę ciała fizycznego
 • II -zabieg oczyszcza aurę ciała eterycznego
 • III -zabieg oczyszcza aurę ciała emocjonalne
 • IV -zabieg oczyszcza aurę ciała mentalnego
 • V -zabieg oczyszcza aurę poziomu uzdrawiania duchowego
 • VI -zabieg oczyszcza aurę poziomu uzdrawiania emocjonalnego planów duchowych
 • VII -zabieg oczyszcza aurę poziomu uzdrawiania astralnego planów myślowych

dalsze konchowania oczyszczają wyższe poziomy energetyczne czakr po za ciełem fizycznym są przeznaczone dla Mistrzów, Nauczycieli.

Budowa konch i świec

Konchy i świece są wytworzone z naturalnych surowców; bawełny, miodu, wosku. Nasączone są olejkami z wyciągu ziół. Konchy u swego wylotu posiadają blaszkę wzmacniającą przepływ ciepła Zioła są przygotowywane tak by konchy mogły być stosowane dla osób uczulonych na pyłki. Uwaga dla tych kto jest uczulony na miód nie stosować. UWAGA; konchy i świece muszą pochodzić z wiadomego źródła, wykonanie zabiegu podrobionymi może spowodować trudne do określenia zaburzenia w organizmie.

Historia

Metoda przedstawiana sięga starożytności i zaczyna wracać w naszych czasach, gdyż ma świetnie rezultaty oczyszczające i leczące.xx Rytuał konchowania inaczej nazywana metodą „lejkowania” znana była już w czasach starożytnych. Jak u narodów zamieszkujących Atlantydę, Lamurię, Sumerię w Chinach, Indiach, Tybecie. Jak również w kulturach Azteków, Majów, Indian amerykańskich. Akt konchowania czyli lejkowania ucha jest katalizatorem usuwania zanieczyszczeń. Oczyszczama wszelkie kanały znajdujące się wewnątrz głowy. Oczyszcza aurę, punkty energetyczne w ciele – „ czakramy”, pozwala by prąd czystej energii i jej wibracje dotarły do odpowiedniej części kanałów mózgu.

Współcześnie

W naszych powróciła ta metoda do łaska gdyż świetnie wspomaga medycynę konwencjonalną. Wpływ konchowania na organizm ludzki jest to oczyszczenie zatok, limfy, i innych systemów. Pozwala lepiej słyszeć, widzieć, zatoki są zdrowe, poprawia odczuwanie smaku i zapachu, lepsze widzenie kolorów jak również stabilizuje emocjonalnie oraz usprawnia funkcjonowanie mózgu. Jest przyjemnym i skutecznym zabiegiem niż płukanie uszu u lekarza laryngologa.